Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00-17:00

0
Мій кошик

Vidar взуття в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

vidar

Взуття Vidar вигідно купувати в ЯС-Полтава.

Необхідність

Продукція, що випускається даним брендом, користується цілком зрозумілим попитом.

Вона високоякісна, практична, довговічна і відмінно виглядає!

Вартість Vidar

Та й вартість її цілком доступна.

Це насамперед обумовлено новітніми технологіями, які використовуються в процесі розробки та виробництва взуття, завдяки яким воно й володіє вищеперерахованими характеристиками.

Vidar - це якість

Виготовляючи продукцію, компанія VIDAR SPEZIALSCHUHE GMBH, якій належить бренд Відар, використовує найбільш якісні матеріали, що відповідають Європейським стандартам EN ISO 20347:2012 і EN ISO 20345:2011, S1, S2 та S3.

Це стосується всього взуття, починаючи зі зручних сабо та закінчуючи захисним взуттям з ESD та кевларовою устілкою.

Такий підхід гарантує високу якість продукції, що виготовляється, а також забезпечує високий комфорт та зручність при носінні взуття.

Крім того, попит на товари, які виготовляються під даною торговою маркою, пов’язаний з тим, що в нашій країні галузь виробництва спецодягу достатньо розвинена, а от із спецвзуття можливо знайти лише неякісні аналоги, які при всіх своїх корисних характеристиках мають вбогий вигляд та низьку якість.

А от сандалі, туфлі і сабо, що виготовлені під німецькою торговою маркою, не тільки захищають людину від негативних факторів на виробництві, але й мають естетичний зовнішній вигляд.

Vidar - це захист та комфорт

Додатковою перевагою, щоб купити взуття Відар, є той факт, що компанія виготовляє продукцію, призначену для використання не тільки в звичайних виробничих умовах, але й взуття, яке має певні захисні властивості.

Наприклад, однією з таких властивостей продукції ТМ Vidar є гігієнічність, яка дозволяє успішно використовувати її в медичних установах.

Ще однією перевагою можна вважати наявність ESD, що є однією з головних вимог при роботі на високотехнологічних промислових підприємствах.

Дана характеристика продукції гарантує надійний захист обладнання від людини та людини від обладнання.

Де купити Vidar?

Продаж взуття, що виготовляється німецькою фірмою, чудово налагоджений в Україні.

І, оскільки, на вітчизняному ринку є ексклюзивний офіційний представник даної торгової марки – ЯС-Полтава, то підібрати необхідне взуття не викличе труднощів.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції, виготовленої з істинно німецькою педантичністю та увагою до дрібниць.

Купити сабо та туфлі Vidar, які широко представлені на вітчизняному ринку зовсім не складно.

Тому краще заздалегідь продивитися представлені на сайті товари, щоб купити саме те, що необхідно.

На сторінках нашого офіційного інтернет-магазину представлена велика кількість різних товарів – це і робоче, і медичне взуття Vidar, яке відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, зручне при носінні, а також дозволяє з легкістю підтримувати обраний імідж.

Отже, придбати якісне взуття дійсно вигідно саме у нас.

Вгору