Безкоштовна доставка на НП від 20 пар
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00-17:00

0
Мій кошик

Дешеві робочі сандалі Schuh Becker

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Взуття Schuh Becker

Сьогодні, завдяки компанії ЯС-Полтава+, продукція даного бренду представлена досить широко.

Schuh Becker Історія

Історія формування торгової марки Schuh Becker почалась давно.

Таким чином, на ринку дана торгова марка представляє свої товари уже більше десяти років та є прикладом підприємства, яке невтомно піклується про своїх покупців.

Зараз компанія пропонує як зовсім нові моделі взуття, так і класичні робочі моделі, що чудово зарекомендували себе та прийшлися до вподоби клієнтам.

Також варто відмітити, що для того щоб догодити своїм клієнтам, ТМ Schuh Becker постійно модернізує виробництво, обновляє модельний ряд, ретельно контролює кожну стадію виробничого циклу, від закупівлі сировини до контролю якості готової продукції.

Також постійно підвищує комфорт та захисні властивості своєї продукції.

Як і все нове, ринок спецвзуття сприйняв нову торгову марку з особливою увагою, але коли споживачі оцінили по заслузі високу надійність взуття, її практичність та довговічність, то попит на неї суттєво виріс.

Попит на Schuh Becker

Нині весь асортимент робочого взуття користується цілком заслуженим попитом.

На ринку України є можливість обрати спеціальну продукцію, виконану з істинно німецькою якістю.

В будь-якому випадку Ви придбаєте товар з високими захисними властивостями, незалежно від того, що саме хочете придбати, туфлі чи напівчеревики.

В результаті, купити взуття ТМ Schuh Becker буде вигідно тим, кому в зв’язку з діяльністю, потрібні не просто звичайні туфлі або сабо, які достатньо широко представлені на ринку, а захисне взуття кращої якості, яке буде служити своєму власнику в найрізноманітніших умовах експлуатації тривалий час.

Бренд Schuh Becker, продаж товарів якого здійснюється в магазині ЯС-Полтава+, чудово зарекомендував себе на вітчизняному ринку.

Саме тому наша фірма сміливо гарантує своїм клієнтам найвищу якість будь-якої придбаної у нас продукції даної торгової марки.

Стандарти Schuh Becker

Кожна нова модель взуття, перед тим як потрапити на серійне виробництво, проходить ряд обов’язкових тестів, які повинні довести його повну безпеку і відповідність європейським стандартам ISO 20347:2012 і EN ISO 20345:2011, S1, S2 або S3. Бренд Schuh Becker обрав для себе еталоном діяльності – якість.

Враховуючи увагу, яка надається виробничому процесу, не визиває здивування той факт, що продукція даного бренду з легкістю проходить обов’язкову сертифікацію для засобів індивідуального захисту: ДСТУ 3835-98 (ГОСТ 28507-99), ДСТУ 3962-2000 (ГОСТ 12.4.137-2001).

Тому, якщо купити будь-який варіант із запропонованого в інтернет-магазині ТОВ «ЯС-Полтава+» асортименту, то можна не сумніватися в його якості.

Вдалого вибору!

 
Вгору