Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00-17:00

0
Мій кошик

SafeWay Україна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

SafeWay S1 - надійний захист на роботі і в побуті.

Клас безпеки S1 потрібен на виробництві, де не очікується серйозних зовнішніх впливів.

Таким чином, вона не має підошви, стійкої до проникнення гострих предметів.

Оскільки не можна припустити, що поверхня робочого місця є нерівною і становить небезпеку через загострених предметів, які зустрічаються, наприклад, на будівельних майданчиках.

Крім того, такі моделі не підходять для роботи у вологих приміщеннях, так як не відповідає стандартам водонепроникності.

Загалом, воно знижує ризик травми пальців ніг завдяки захисному підноску, який, наприклад, виготовлений зі сталі, пластика, титану або алюмінію.

Він ефективно захищає від ударів з силою до 200 джоулів.

На відміну від більш високих класів безпеки, моделі SafeWay S1 мають порівняно велику вагу, так як воно не повинно відповідати високим вимогам по міцності матеріалу.

Воно відрізняється зручністю і легкістю, його можна носити після роботи або носити у вільний час.

У нашому асортименті ви також знайдете моделі SafeWay S1P. Воно має ті ж властивості, що і S1, але на додаток ще мають стійку до пробивання підошву.

Таким чином, моделі з індексом S1P ефективно захищають ваші ноги від предметів, що лежать на землі.

SafeWay S1 від ЯС-Полтава+ підходить для наступних професійних сфер:

  1. Хімічна промисловість і лабораторії: оскільки лабораторії і виробничі цеха багато працюють з рідкими хімікатами, а підлоги зазвичай облицьовані плиткою, на цих робочих місцях існує серйозний ризик посковзнутися. Ось чому воно повинно мати особливо нековзну підошву для запобігання падінь. Подібний захист пальців ніг обов'язкове, особливо в системному проектуванні, де використовуються машини, а також у багатьох інших галузях. Мастилостійка підошва - ще одна перевага при роботі в лабораторії.
  2. Мікроелектроніка: основним пріоритетом взуття для електронної промисловості є антистатичний ефект матеріалу для захисту користувача від раптових розрядів статичної напруги. В області мікроелектроніки досить моделей цієї категорії захисту, оскільки волога ніколи не повинна потрапляти в робочу середу, а ноги не повинні бути додатково захищені від впливу води.
  3. Медицина: незважаючи на універсальність медичних професій, їх об'єднує одне: строгі правила гігієни. Тому модельний ряд для неї повинен особливо легко митися і дезінфікуватися. Для робочого одягу медперсоналу зазвичай вибирають білий колір - тому взуття також повинна відповідати цим критерієм. Оскільки час - одне з важливих складових цих професій, великі відстані необхідно долати за короткі проміжки часу, особливо в лікарнях. Захист п'яти особливо необхідно для цього. Yas Poltava пропонує, крім іншого, великий вибір професійної взуття для медичного персоналу у вигляді кросівок, сабо і туфель.
  4. Теслярські роботи: захисне взуття S1P ідеально підходить для теслярських робіт, так як ступні з усіх боків захищені і є стійка до проколів підошва.

SafeWay S1: це взуття для відпочинку або це вже захисне?

Наші робочі туфлі S1 і S1P також можна носити після роботи. Через свою легку вагу і модний зовнішнього вигляду SafeWay не виглядає «як з роботи».

Ви можете зручно носити моделі SafeWay, якщо, наприклад, ви хочете прогулятися з колегами після роботи.

Наші черевики підходять і для ділових зустрічей в неробочий час. Для створення індивідуального ділового стилю можна навіть їх комбінувати з сорочкою і костюмом, і вони будуть виглядати так само якісно, ​​як і ваш повсякденний одяг.  Вийти з лабораторії на зустріч, не змінюючи взуття? Легко!

SafeWay S2: надійне взуття для багатьох галузей

До класу безпеки S2 відносяться туфлі, черевики або черевики. Воно повинне мати підносок, як, наприклад, S1 та S3.

Пальці ніг завжди повинні бути захищені від падаючих предметів, особливо при роботі з машинами, а також, наприклад, на кухні. Виберіть те, в чому ви відчуваєте себе найбільш комфортне. Ми будемо раді дати вам вичерпні консультації з цього приводу в онлайн-магазині ЯС-Полтава.

Крім того моделі з нашого асортименту можна також інтегрувати в ваше дозвілля різними способами: наприклад, надійно захистити ноги під час роботи в саду або використовувати їх в якості похідного взуття.

Правильне взуття обов'язкове, особливо в сфері безпеки праці. Ваші ноги необхідно щодня ретельно захищати від перенапруги і зовнішніх впливів.

Відповідне взуття також повинне бути досить зручним - адже ми багато часу проводимо на роботі і хочемо і тут відчувати себе повністю комфортне.

Ще одна характеристика моделі S2 - захист п'яти. На відміну від класу безпеки SB, область п'яти - як, втім, і область носка - повинна бути закрита, щоб забезпечити ідеальний захист ваших ніг.

Якщо вам часто доводиться міняти взуття на роботі або потрібно швидко його надягати і знімати, ми рекомендуємо модель з практичною застібкою-липучкою.

Підошва у такому взутті вимагає надійної мастилостійкі (додаткова вимога FO). Природа матеріалу запобігає пошкодженню цими рідинами, які використовуються в багатьох робочих областях.

Крім іншого, це гарантує, що ваші ноги будуть надійно захищені від опіків, наприклад від гарячої олії в сфері громадського харчування.

Працівникам електротехнічної промисловості особливо необхідне антистатичні моделі SafeWay S2. Додаткове позначення для цього - A.

Воно не повинно випадково стати статично зарядженим, тому що чутливі електронні компоненти можуть бути пошкоджені розрядом.

Такі моделі часто використовують на великих кухнях та їдальнях, тому що вони працюють з різними оліями і рідинами. Це стосується і харчової промисловості.

Завдяки своїм антистатичним властивостям воно також підходить для використання в галузі мікроелектроніки.

У медичній службі надання допомоги також носять сабо і напівчеревики для медсестер, щоб уникнути електростатичних взаємодій між фельдшерами і пацієнтами.

Завдяки водонепроникною поверхні ви також можете використовувати моделі SafeWay у вологих приміщеннях.

Як досвідчені спеціалізовані дилери в галузі охорони праці, ми знаємо, що ваша безпека і благополуччя понад усе.

Ось чому в нашому великому асортименті є багато захисних моделей SafeWay S2 для жінок і чоловіків - з модним зовнішнім виглядом і якістю.

Завдяки великому вибору в ЯС Полтава ви знайдете пару, яке відповідає вашому індивідуальному смаку і потребам.

Все наши моделі SafeWay об'єднує одне - вони міцні, зручні і надійно захищають ваші ноги з відповідністю до запропонованими стандартами вашої компанії.

SafeWay S3: робоче і захисне взуття для надійного захисту ваших ніг

Спеціальне робочі напвчеревики відповідють критеріям безпеки класів S1 і S2, але йде ще далі.

Як і у випадку з усіма іншими класами безпеки, матеріал верху повинен витримувати всі зовнішні впливи і не повинен піддаватися впливу рідин, таких як мастило або бензин, чі навіть розчинятися при контакті з певними речовинами. Крім того, робоче взуття S3 може протистояти будь-яким погодним умовам: особливо характерною особливістю є його водонепроникність.

Захист від будь-яких рідин протягом не менше 60 хвилин. Далі, протягом наступних 30 хвилин всередину може потрапити не більше двох грамів води.

Високий рівень безпеки при одночасному комфорті - це те, що YAS-Poltava рекомендує Вам як компетентний спеціалізований продавець спецвзуття.

Наші моделі SafeWay S3 для жінок і чоловіків вражає своєю високою якістю виготовлення і високою пружністю, водонепроникністю і надійним захистом ніг.

У ЯС-Полтава+ ви можете розраховувати на великий вибір SafeWay різних класів безпеки. Ви будете добре виглядати на будь-якій роботі і в повсякденній ситуації, а також будете повністю захищені.

Ми також пропонуємо можливість роботодавцям і їх співробітникам великий вибір з урахуванням індивідуальних і колективних вимог. Ви знайдете різні черевики і напівчеревики з різною висотою халяви. Наші стандартні розміри варіюються від 35-го до 51-го розміру.

Звертайтеся до нас, і ми постараємося максимально задовольнити ваші індивідуальні потреби у взутті.

SafeWay (від Safe Way - безпечний шлях) це суббренд італійського виробника робочого і професійного взуття - компанії Exena.

SafeWay - лідер у продажу білого взуття для харчової промисловості в Європі. Найбільший італійський виробник робочого і професійного взуття.

 
Розгорнути
Вгору